Наставник збірної Нідерландів: "Після виходу Депая чекав, що ми переможемо"

22.11.2022 12:01

Головний тренер збірної Нідерландів Луї ван Галь прокоментував перемогу над Сенегалом (2:0) на ЧС-2022

Луї ван Галь

"У мене не було враження, що ми програємо. Навпаки, я, чесно кажучи, після виходу Депая чекав, що ми переможемо. Мемфіс – це гравець, який може все змінити. Ми вирішили, що я дам йому зіграти 30 хвилин, щоб мати можливість використати його далі.

Не знаю, чи зможе він зіграти у стартовому складі проти Еквадору. Подивимося, у якому стані він буде після матчу. Мемфіс каже, що зможе зіграти, але ми маємо захистити його від нього самого.

Якщо він не зможе зіграти, ми можемо використовувати Коді Гакпо. Він умілий і спритний. Власне, він мав забивати на першій хвилині.

У суперників моментів було небагато. І ми маємо воротаря, який робить сейви. Він не схибив. Думаю, ми зробили правильний вибір. Так, він основний воротар", – сказав ван Галь.

Руслан Малиновський взимку точно залишить "Аталанту"