Наставник збірної Англії: "Прийняли кілька неправильних рішень, що змінило ігровий малюнок"

24.03.2023 18:02

У четвер, 23 березня, у рамках кваліфікації чемпіонату Європи збірна Англії переграла національну команду Італії (2:1)

Наставник "трьох левів" Гарет Саутгейт підбив підсумки протистояння. За словами фахівця, англійці претендували на більш впевнену перемогу.

"Ми провели видатний перший тайм, але після перерви було дуже складно. Показали два різні тайми. Спочатку прекрасно контролювали гру і не дозволяли супернику ефективно використовувати пресинг, могли забити третій м'яч.

На початку другого тайму прийняли кілька неправильних рішень, що змінило ігровий малюнок", – зазначив Саутгейт.

Зазначимо, що в неділю, 26 березня, збірна Англії на своєму полі прийме Україну.