Наставник Шахтаря пояснив причини поразки від Полісся

12.08.2024 12:01

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував підсумки матчу проти Полісся

Фото shakhtar.com

Нагадаємо, житомирський клуб сенсаційно здолав чемпіона України в дуже довгому і напруженому матчі (1:0).

Пушич визнав, що команда дуже погано діяла в першому таймі, а в другому вже Полісся показало характер і не втратило перемогу.

«Хотів би привітати опонента з перемогою. Вони добре відпрацювали в другому таймі й вибороли цю перемогу. Незадоволений, як ми провели перший тайм, недостатньо часто були на м'ячі, недостатньо часто грали в єдиноборства.

Ми повністю змінили вектор гри в другому таймі, створили максимально можливу кількість моментів і небезпеки. Ми заслуговували на більше сьогодні, але це футбол. Це буде гарним уроком для нас і може сказати нам, де ми повинні вдосконалюватися», – розповів фахівець у ефірі УПЛ ТБ.