Наставник Роми: «Довбик провів дуже гарну гру»

16.09.2024 08:01

Головний тренер Роми Даніеле Де Россі прокоментував виступ українського нападника Артема Довбика у виїзному матчі проти Дженоа (1:1)

«Довбик провів дуже гарну гру. Я намагався, щоб він частіше взаємодіяв із партнерами. Він не сказав мені про травму, просто виглядав втомленим», – наголосив наставник.

Нагадаємо, вчора Довбик забив дебютний гол за Рому. На 37-й хвилині поєдинку 4-го туру він вдало зорієнтувався у штрафному майданчику суперника та відкрив рахунок.

Артем залишив поле на 81-й хвилині, поступившись місцем Ельдору Шомуродову. Рахунок на той час залишався 1:0 на користь Роми.

Проте команда Де Россі не втримала перемогу господарі зрівняли рахунок у компенсований час зусиллями Коні Де Вінтера.

Рома поки не перемагала у цьому розіграші Серії А та посідає 15-те місце у турнірній таблиці. У наступному турі 22 вересня римляни зіграють удома з Удінезе.