Національна збірна повторила найкращий результат в командному турнірі ЧС з дзюдо в історії

14.10.2022 11:00

Україна вдруге поспіль посіла 7-ме місце в командних змаганнях на ЧС з дзюдо

У Ташкенті відбулися змішані командні змагання з дзюдо в рамках чемпіонату світу.

Україну в командних змаганнях представляли семеро спортсменів: Дар'я Білодід, Єлизавета Литвиненко, Анастасія Антіпіна, Наталія Чистякова, Яків Хаммо, Артем Хомула та Станіслав Гунченко.

В 1/8 фіналу наша команда перемогла Кубу – 4:3. У чвертьфіналі, до якого наша команда пробилася вдруге поспіль, українці поступилися Німеччині – 0:4 (Хомула, Гунченко, Литвиненко та Антіпіна програли свої сутички).

У втішних сутичках українська команда програла Нідерландам – 0:4 (поразок зазнали Хаммо, Литвиненко та Антіпіна).

У підсумку збірна України посіла 7-ме місце – це повтор найкращого результату команди на ЧС в історії. У 2021-му українці також фінішували на 7-й позиції.

Нагадаємо, що в індивідуальній першості єдину медаль для України здобула 18-річна Єлизавета Литвиненко – бронзу у ваговій категорії до 78 кг.

Бронзова призерка Олімпіади-2022 Дар’я Білодід посіла 7-му позицію у новій ваговій категорії.