На чемпіонаті світу з хокею відбудеться унікальний фінал

27.05.2023 21:13

У поєдинку за золоті медалі зустрінуться команди, які раніше ніколи між собою не грали у вирішальному матчі

На чемпіонаті світу з хокею відбувся другий півфінал між США та Німеччиною.

Основний час зустрічі завершився з рахунком 3:3. Команда США швидко оформила дві шайби, але німці відігралися ще у першому періоді.

США знову вийшли вперед у другій 20-хвилинці, проте Німеччина була наполегливою і зрівняла рахунок наприкінці третього періоду, перевівши битву до овертайму.

І в овертаймі Тіффелс взяв гру на себе, красиво пройшов суперників і пробив у дев'ятку. 4:3 в овертаймі, Німеччина вперше з 1930 року боротиметься за золото у вирішальному матчі!

28 травня Німеччина у фіналі зіграє з Канадою, а США  з Латвією - за бронзу.

Чемпіонат світу з хокею

Півфінал

США – Німеччина 3:4 (в овертаймі)

Шайби: 01:11 Тух (О'Коннор, Грімальді) - 1:0, 03:56 Грімальді (Тух) - 2:0, 12:22 Тіффелс (Фішербух, Кахун) - 2:1, 16:03 Цубер (Штурм), Петерка) - 2:2, 28:47 Ейссмонт (Гарланд) - 3:2, 58:37 Нюбельс (Кахун, Гаванке) - 3:3, в овертаймі 07:32 Тіффелс (Кахун, Мюллер) - 3:4