"Мотор" програв матч чемпіонату України з гандболу уперше за понад 7 років

13.11.2022 11:00

У домашній першості запоріжці виступають другим складом

Запорізький гандбольний клуб "Мотор" зазнав першої поразки в чемпіонаті України за майже вісім років. У п'ятницю, 11 листопада, запоріжці програли київському ЦСКА в матчі національної першості.

Через повномасштабне російське вторгнення минулий сезон у чемпіонаті України було закінчено достроково. Організатори відмовилися від призначення чемпіонів, а "Мотор" закінчив першість з максимальним показником - 14 перемог у 14 матчах.

Вже сезон 2022/23 "Мотор" розпочав за кордоном - у другому дивізіоні чемпіонату Німеччини, де після 11 зіграних матчів посідає 18-те місце в таблиці. Також команда з двох поразок стартувала в Європейській лізі EHF - другому за престижністю єврокубковому турнірі.

Натомість на чемпіонат України "Мотор" заявився другим складом. І вже в стартовому матчі перервав свою визначну серію без поразок у чемпіонаті України.

Як "Мотор" зазнав першої поразки в сезоні Суперліги

У стартовому матчі сезону "Мотору" випало зіграти з київським ЦСКА. Столичний колектив підходив до поєдинку вже з чотирма очками - у перших іграх чемпіонату кияни перемогли "СКА-Львів" (34:26) та ужгородські "Карпати" (30:25).

Перший тайм зустрічі проти "Мотора" закінчився на користь ЦСКА, що отримав перевагу в три м'ячі. У другій 30-хвилинці сильнішими знову були кияни, цього разу випередивши суперників на один гол. Підсумковий рахунок зустрічі - поразка "Мотора" з рахунком 27:31.

По дев'ять м'ячів у складі "Мотора" закинули Андрій Касай та Олександр Онуфрієнко. Найрезультативнішим гравцем поєдинку став лівий напівсередній ЦСКА Дмитро Коваленко - 10 голів.

Отож, востаннє команда поступалася в чемпіонаті України ще в грудні 2014 року. Тоді в запорізькому дербі ЗТР обіграв сусідів з рахунком 27:23.

Відтоді серія "Мотора" без поразок у чемпіонаті становила 182 матчі. У них команда відсвяткувала 181 перемогу та одного разу зіграла внічию.

Єдиного разу з грудня 2014 року "Мотор" не переміг у лютому 2021-го, розділивши очки з "Донбасом".