Молодіжна збірна України поступилася Німеччині у товариському матчі

09.09.2023 11:02

У п’ятницю молодіжна збірна України розпочала підготовку до відбору на Євро-2025 товариським матчем проти однолітків із Німеччини

Фото Томас Бекер/DFB

Варто зазначити, що це був перший матч для молодіжки з Унаї Мельгосою, як головним тренером.

Протягом першого тайму команди обмінювалися моментами, але відзначитися забитим голом жодній з них не вдалося. Гравці пішли на перерву при рахунку 0:0.

На початку другого тайму господарі вийшли вперед. Після пресингу біля штрафного майданчику українців Максіміліан Бауер відкрив рахунок на 53-й хвилині.

Наприкінці зустрічі німецька молодіжка подвоїла перевагу завдяки влучному удару Тіма Лемперле на 88-й хвилині. В підсумку, молодіжна збірна Німеччини здобула перемогу з рахунком 2:0.