Молодіжна збірна України перемогла Північну Ірландію і зміцнила лідерство у боротьбі за вихід на Євро-2025

11.09.2024 00:20

Сьогодні молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — проти команди Північної Ірландії

Фото УАФ

6 вересня у Ризі підопічні Унаї Мельгоси переграли Сербію (2:1). Ця перемога стала для нашої команди сьомою в семи матчах відбору та гарантувала їй щонайменше плей-оф.

Сьогодні ж у місті Балліміна на стадіоні «Шоуграундс» пройшов поєдинок з Північною Ірландією. Українці чудово розпочали поєдинок, і на 10-й хвилині Очеретько забрав м'яч на правому фланзі, зіграв у центр штрафного на Волошина, а той у дотик пробив у ближній кут.

Через 20 хвилин Брагару зіграв у стінку на правому фланзі штрафного з Ярмолюком, після чого накрутив воротаря й захисника й пробив у порожні ворота — 2:0. Ще через сім хвилин Краснопір із лівого флангу бив у ближній кут у падінні, але воротар парирував м'яч на кутовий.

На початку другого тайму виник вже момент у наших воріт — Салюк підставив голову під удар Магі з лівого флангу штрафного. А на 80-й хвилині Батагов завовтузився з м'ячем перед власним штрафним, Аллен його атакував, тож довелось фолити, і наш захисник отримав червону картку, а суперник — право на пенальті.

Одинадцятиметровий реалізував той же Аллен ударом у лівий кут. Отже, 2:1 — восьма поспіль перемога молодіжної збірної України у відбірному турнірі.