МОК міцно покарав російських журналістів напередодні Олімпійських ігор у Парижі

Журналістам із росії заборонили використовувати символіку їхньої країни на літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі

В МОК сказали, що до представників ЗМІ «висуваються такі ж вимоги, як і до нейтральних спортсменів».

Цього року російські та білоруські спортсмени можуть виступати на Олімпіаді у нейтральному статусі та лише в індивідуальних видах спорту. Вони мають виступати без символіки країни на формі, не бути військовослужбовцями та не підтримувати війну проти України у своїх соцмережах.

Олімпійський комітет рРосії (ОКР) попередив російських спортсменів, які погодяться виступати в нейтральному статусі про можливе порушення російських законів. «Щодо окремих спортсменів, які, як і раніше, готові прийняти принизливі критерії можливої участі в Іграх, то навіть щодо них МОК робить усі зусилля для мінімізації числа запрошених», – заявили в організації.

У середині жовтня 2023 року МОК відсторонив Олімпійський комітет росії (ОКР) до подальшого повідомлення через включення до його складу спортивних організацій з окупованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України.

Згідно з рішенням МОК, Олімпійський комітет рф не має права діяти як національний олімпійський комітет. ОКР також позбавили права отримувати фінансування міжнародного олімпійського руху.

Названо суму, за яку Жирона готова продати українця Артема Довбика: десятки мільйонів євро вражають

Лента новостей