Міжнародна федерація хокею винесла догану федерації хокею росії за пропаганду війни в Україні

26.11.2022 19:07
Провійськові повідомлення були помічені на стадіонах та в соцмережах

Міжнародна федерація хокею (IIHF) винесла догану федерації хокею росії за відсутність боротьби з пропагандою війни в Україні. Про це IIHF повідомила на своєму сайті.

Причиною покарання стало порушення Дисциплінарного кодексу IIHF федераціє хокею росії. Остання не вжила ніяких заходів у боротьбі з пропагандою російських хокейних клубів, які поширювали повідомлення на підтримку війни в Україні.

У IIHF заявили, що на різних аренах з'явилися плакати і білборди з політичними гаслами. Також клуби публікували фотографії з повідомленнями з військовим контекстом у своїх акаунтах у соцмережах.

"Комітет з етики передав справу до Дисциплінарної ради щодо потенційного порушення Кодексу етики через пропаганду війни в Україні клубами та лігами під юрисдикцією федерації хокею росії, яка не вжила будь-яких заходів для припинення або повідомлення про такі порушення".

Міжнародна федерація хокею з березня офіційно вимагає від федерації хокею росії вживати заходів у боротьбі з пропагандоюю. Однак догана не передбачає жодного фінансового чи іншого дисциплінарного покарання.

До речі

У лютому Міжнародна федерація хокею відсторонила всі російські та білоруські збірні та клуби від участі у всіх вікових категоріях.

У квітні Міжнародна федерація хокею відібрала у росії право на проведення Чемпіонату світу-2023 з хокею U20.

Пізніше IIHF перенесла чемпіонат світу 2023 року з Санкт-Петербурга до Канади.

Теги

Лента новостей