Мірча Луческу: "Я ніколи не повернуся працювати до росії"

12.11.2023 12:02
Категории: Новини Футбол

Колишній головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу висловився щодо скандального інтерв’ю російським ЗМІ за його участі

Мірча Луческу

Напередодні українську футбольну спільноту сколихнуло інтерв’ю, яке Луческу дав російським ЗМІ. В ньому румунський фахівець відзначився кількома скандальними заявами.

 

Згодом Луческу відповів на резонанс на його інтерв’ю та відмовився від своїх слів.

"Ще раз хочу сказати – я ніколи не повернуся працювати до росії. Після того, що я побачив на власні очі в Україні, це взагалі не обговорюється. росія – це тероризм, смерть і біль. Ця країна забрала у мене другий дім – Донецьк. І хотіла забрати третій – Київ. Не вірте всьому, що бачите. У моєму останньому інтерв’ю ми розмовляли виключно про футбол, а всі інші питання та відповіді – про війну та політику – журналісти вже додумали за мене. Запам’ятайте мене як людину, яка любить Україну!

Я працював тут, у Києві з «Динамо» і на власні очі бачив усі жахи війни, які принесла росія. Я не залишив команду, готував гравців під повітряними тривогами та допомагав в евакуації їхніх сімей. Я все це відчув на собі, яка може бути мова про повернення в росію? Моя головна мрія зараз – це мир і спокій в Україні. Це безпека для українців, повні стадіони та процвітання цієї чудової країни", — заявив Луческу виданню Sport Arena.

"Барселона" хоче відібрати головного тренера у Довбика й Циганкова

Лента новостей