Михайло Мудрик нарешті зіграв результативно у англійській Премєр-лізі

12.03.2023 04:04

Український вінгер Михайло Мудрик зробив гольову передачу та допоміг "Челсі" здобути виїзну перемогу в чемпіонаті Англії

Михайло Мудрик

"Челсі" Михайла Мудрика в гостьовому матчі 27 туру чемпіонату Англії зустрічався з "Лестером". Українець знову потрапив у стартовий склад "синіх" та відіграв 83 хвилини.

За рахунку 1:0 на користь гостей Михайло Мудрік розпочав відмінну комбінацію, яка завершилася влучним ударом Жоау Фелікса. Але, на жаль, відзначитись передгольовою передачею нашому співвітчизнику не вдалося – офсайд.

Становище поза грою завадило українцю та забити свій перший м'яч за лондонський клуб. Вірніше, він відправив м'яч у сітку воріт після відмінної передачі, але суддя гол скасував.

І все ж таки безрезультатно з поля Мудрик не пішов. На 77-й хвилині він таки записав на свій рахунок результативну передачу, скинувши м'яч головою під удар Матео Ковачичу.

3:1 – перемога підопічних Грема Поттера. "Челсі" набрав 37 очок і залишається на 10-му місці у турнірній таблиці.