Михайло Мудрик фантастично зіграв за Челсі в Лізі конференцій (відео)

25.10.2024 08:02

Михайло Мудрик став одним із героїв матчу Ліги конференцій між Панатінаїкосом та Челсі

Лондонці, яких називають головними фаворитами турніру, знову забили чотири м'ячі, розгромивши греків на їхньому полі – 4:1.

Гості відкрили рахунок у середині першого тайму, коли Мудрик та Жоау Фелікс розіграли у штрафному майданчику Панатінаїкоса нехитру комбінацію з ударом у дотик.

ВІДЕО 1

На початку другого тайму відзначився вже сам українець, який головою замкнув діагональ з правого флангу.

ВІДЕО 2

Нарешті, ще через шість хвилин Мудрик знову асистував Жоау Феліксу. Як результат – обидва отримали від порталу SofaScore по 8,5 балів, став найкращими гравцями матчу.

Після двох турів Челсі очолює турнірну таблицю Ліги конференцій і наступного туру прийме на своєму полі вірменський клуб Ноа.