Марта Костюк розповіла, як сльози допомогли їй створити сенсаційний камбек

06.07.2023 08:51

Українська тенісистка Марта Костюк (№36 WTA) прокоментувала перемогу над Марією Саккарі (№8 WTA) з Греції у першому колі «Вімблдону»

– Про що ви думали після першого сету? Як проводили час, коли був дощ?

– Коли була перша перерва, за рахунку 5-0 і «рівно», я зовсім не могла зрозуміти, що відбувається. У мене все це в голові не вкладалося. Я дуже поспішала.

Я хотіла перемогти та, я думаю, я хотіла зробити це не так, як було потрібно. Друга пауза допомогла мені заспокоїтися ще більше. У мене з’явився додатковий час, щоб зібратися. Далі я намагалася просто грати кожен розіграш.

Чесно скажу, я не знаю, як би склався цей матч, якби цих перерв через дощ не було. Я дуже вдало скористалася цими паузами.

Учора я б не сказала, що був найгірший день через перенесення матчу. Але я відчула, що трохи перегоріла вчора. Це не якийсь звичайний матч. Я відчула тиск. І мені було нелегко стартувати, – сказала Костюк, і додала. -

- Хочу подякувати глядачам за підтримку, за те, що вони залишилися дивитися цей матч, попри паузи через дощ. Напевно, ще ніколи в мене не було такого матчу, який би переривався двічі, тому це перший такий досвід.

Щоразу, коли я йшла на перерву, відчувала різні емоції, бо я просто не могла влучити м'ячем у корт.

Як я намагалася зберегти увагу під час пауз? У перервах я просто плакала. Я намагалася з усім розібратися. Можливо, це допомогло мені, адже я поступалася в рахунку, намагалася повернутися в гру. Я просто продовжувала боротися.

Хочу подякувати своїй команді, моїй мамі, Керолайн, моєму тренеру Ендрю, усім, хто мене підтримував. Без вас я б не змогла цього зробити. Ці останні кілька днів були непростими. Не знаю, як почуватимуся завтра, але сьогодні я точно трохи відсвяткую».

Сьогодні, якщо не завадять погодні умови, свої матчі проведуть Калініна (перше коло), Цуренко та Світоліна (друге коло).

Стрибнула вище голови: Марта Костюк через камбек створила одну з перших сенсацій ВІмблдону-2023