Маріно Пушич: "Завжди важко грати виїзний матч у Марселі"

22.02.2024 09:03
Категории: Новини Футбол

Пресконференція головного тренера "Шахтаря" Маріно Пушича напередодні матчу-відповіді Ліги Європи УЄФА з "Марселем"

Маріно Пушич
– Вітаю вас. Чи змінився склад команди від минулого тижня і чи є травми та дискваліфіковані?

– Це друга гра, і, як ми всі знаємо, у ній усе вирішиться. Ми відчули, наскільки "Марсель" хороша команда, у першій грі, попри всі їхні нинішні проблеми. Але я можу вам сказати, що вони – усе ще "Марсель", з великою кількістю дуже сильних індивідуально футболістів, які дають можливість здобувати результат. Ми це відчули під час першої гри і повинні бути готові до другої, щоб гарно відповісти у певних окремих моментах, що й збираємося зробити.
 
У будь-якому разі це буде цікавий поєдинок: у першій зустрічі гра була рівною, напевно, у другій буде так само. Завжди важко грати виїзний матч тут, у Марселі, – я такий досвід мав з "Фейєноордом" два роки тому у півфіналі Ліги конференцій УЄФА. Знаю, як може бути голосно на цьому стадіоні з великою кількістю вболівальників, але це також дуже приємно, бо ти граєш такі поєдинки у цій атмосфері, з цим тиском та всім, що стосується таких матчів. Тому ми з нетерпінням чекаємо на гру та будемо готові до неї.
 
А щодо змін, то футбол змінюється щодня, і все можливо. У нашому складі також є багато можливостей для змін. Але буває й так, що тренер також може змінитися, тому є ймовірність, що вони змінять стиль гри. Усе зводиться до адаптації у відповідний момент, і я вважаю, що ми здатні адаптуватися до будь-якої ситуації.

– Чи вплине зміна тренера на підготовку до матчу, чи буде якась нова тактика у грі?
Це завжди цікава ситуація, коли клуб змінює тренера перед грою, намагаючись чогось досягти. Вони можуть ввести ряд змін – нам невідомо про це, але таке можливо. Проте це не впливає на нашу підготовку до гри. Ми повністю фокусуємося на собі, на дотриманні свого стилю.
 
Звісно, нас цікавить наш суперник, як і завжди, ми вивчаємо його, і те, як він гратиме зараз, це, безумовно, залежить від їхнього тренера, але, як я казав раніше, це великий клуб, команда з чималою кількістю індивідуальних якостей. Для мене головним у футбольному матчі є адаптація до подій на полі. Ми готові відповісти на багато моментів, і я сподіваюся, що ми це завтра покажемо.
 
Як завжди кажу своїй команді: ми приїхали змагатися з іншою командою. Це друга гра, ми приїхали грати у футбол, нам подобається атмосфера, мені подобається ця напруга, тож ми з нетерпінням чекаємо цього матчу.
 
Олександр Шовковський знайшов нову молоду зірку в "Динамо"

Лента новостей