Маріно Пушич: "Марсель" діяв досить авантюрно"

23.02.2024 10:01

Головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич підбив підсумки матчу з "Марселем", у якому залишився задоволений лише першою половиною першого тайму

Маріно Пушич

"Ми дуже добре розпочали матч, контролювали гру, створювали моменти, забили м'яч – були на правильному шляху до позитивного результату. І до певного моменту все йшло для нас досить добре, що нелегко з таким суперником, який має багато індивідуальних якостей, фізичну силу та підтримку вболівальників на стадіоні.

Як команда ми добре грали перші 20–25 хвилин, але, на жаль, припустилися помилки, а суперник одразу скористався нею, застосувавши хороші переходи, і після цього енергія гри змінилася, ми більше не могли показувати свою гру, що трохи мене засмутило", – описав Пушич свої враження від першого тайму на післяматчевій прес-конференції.

Про другий тайм він сказав так:

"Ми розпочали другий тайм з рахунком 1:1 – це все одно результат, це все одно гра. І навіть на початку другого тайму ми добре володіли м'ячем. "Марсель" діяв досить авантюрно: з пасом здалеку, фізичними аспектами та іншим. Насправді, я не знаю, чи було в нас багато гольових моментів, фактично ні, але це стосується й суперника: боротьба тривала всю гру, доки ми знову не помилилися, а вони забили та зробили рахунок 1:2.

І ви знаєте, у цей момент ми хотіли щось змінити, ми були до цього готові, але відразу після цього пропустили третій гол – з нічого, теж помилково. Тож футбол – гра, яка залежить від помилок. На жаль, ми їх допустили тричі, що надто багато з таким суперником на такому стадіоні".

Олександр Шовковський знайшов нову молоду зірку в "Динамо"