Марина Бех-Романчук відкрила сезон третім місцем на турнірі World Athletics Indoor Tour Gold у потрійному стрибку

29.01.2023 13:00
Українська стрибунка Марина Бех-Романчук розпочала "зимовий сезон" 2023 року, її перший старт - турнір серії World Athletics Indoor Tour Gold у німецькому Карлсруе

На цих змаганнях українка взяла участь у потрійному стрибку.

Перед стартом сезону Марина розповіла, що думала взагалі над пропуском "зимового сезону, але вирішила пройти його в "полегшеному режимі". Старт у Карлсруе - один з небагатьох, які Бех-Романчук проведе взимку.

Для більшості суперниць українки це теж був перший старт сезону, а якщо судити за особистими рекордами у кар'єрі, то саме показник Марини (стрибок на 14.74 м у приміщенні) - був найкращим серед учасниць.

Перша спроба Бех-Романчук у новому сезоні стала заступом, у другій вона стрибнула на 13.90 метра. Водночас на той момент одразу четверо атлеток стрибнули за 14 метрів, Марина йшла п'ятою.

У наступних двох спробах Бех-Романчук стрибала за 14 метрів (14.19 м та 14.31 м), а після п'ятого стрибка піднялася на третє місце - 14.41 метра. В останній спробі Марина стрибнула на 14.38 метра. Тож її найкращим результатом на змаганнях залишився стрибок на 14.41 м - це третє місце.

Ще до початку змагань у Карслруе цей результат був би найкращим у сезоні у світі, але в Німеччині одразу дві атлетки стрибнули далі. Переможний дубль на змаганнях оформили кубинки - Ліадагміс Повеа встановила особистий рекорд, стрибнула на 14.64 метра і перемогла. А Леяніс Перес-Ернандес фінішувала другою з результатом 14.45 метра.