"Майбутнє визначено". Йоганнес Бьо назвав терміни для закінчення кар'єри у біатлоні

19.03.2023 09:00
 

П'ятиразовий олімпійський чемпіон Йоганнес Бьо окреслив терміни для закінчення своєї спортивної кар'єри

Про це біатлоніст розповів виданню TV 2.

Від початку сезону 2022/23 норвежець провів найуспішніший чемпіонат світу в кар'єрі, здобувши п'ять золотих медалей в Обергофі в лютому. На рівні Кубка світу 29-річний біатлоніст достроково став володарем Великого кришталевого глобуса, вигравши загальний залік турніру з повторенням власного рекорду за особистими перемогами.

Попри численні перемоги та рекорди Бьо-молодший досі посідає лише третє місце в списку рекордсменів Кубка світу за особистими перемогами. З показником у 70 золотих нагород він поступається французу Мартену Фуркаду (79) та співвітчизнику Уле-Ейнару Бйорндалену (94).

Бьо розповідає: прагнення перемагати й надалі мотивує його залишатися у спорті щонайменше до наступних зимових Олімпійських ігор 2026 року в Італії. Відповідну заяву Йоганнес зробив на тлі новин про закінчення кар'єри лідерками жіночої команди Норвегії — Марте Олсбю Ройзеланн і Тіріл Екгофф.

Що розповів Йоганнес Бьо
  • Про можливе завершення кар'єри найближчими роками:
"Моє майбутнє загалом визначено. Я вже скликав пресконференцію на березень 2026 року", — жартує біатлоніст.

"Коли бачиш, як Марте закінчує кар'єру, починаєш думати, що й для мене цей день настане незабаром. [Але] було абсолютно жахливо сидіти поза змаганнями минулого тижня [через COVID-19] та дивитися, як інші змагаються. Я дуже хочу бути присутнім і боротися за найвищі місця".

  • Про мотивацію у біатлоні:

"Моя мотивація — перемагати усіх суперників. Коли вони мене долають, це найгірші відчуття. Мушу намагатися цього уникати".

"Також залишаються досягнення Бйорндалена, Фуркада. Є ще декілька рекордів, тому я маю віднаходити речі, що мене мотивуватимуть. У мене вже 70 перемог на Кубку світу, тож 80 — наступна мета. Це тривалий процес, але, можливо, це надихатиме мене протягом останніх років у спорті".
"Мене мотивують рекорди, які я б'ю — це найважливіше".
  • Про цілі на наступний сезон:

"Знову виграти загальний залік Кубка світу. Також я хочу вдало виступити на чемпіонаті світу [2024 року] в Нове-Место".

Лента новостей