Лучано Спаллетті: "Необхідно було забивати не два, а три-чотири м’ячі"

13.09.2023 10:04

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті підбив підсумки матчу відбірного циклу Євро-2024 зі збірною України (2:1)

Лучано Спаллетті

"Ми повинні бути раді тому, як провели цей матч. Тому що далеко не завжди вдається нівелювати атакувальні дії суперника. А сьогодні ми дали Україні лише два шанси в першому таймі, а в другому дозволили супернику провести лише дві контратаки. Тож причепитися нема до чого – наша команда зіграла добре.

На останніх хвилинах Україна стала атакувати більшими силами, оскільки поразка з більшим рахунком для неї мало що змінила б, а ось уникнути поразки суперник прагнув за будь-яку ціну. Щоб не було такої напруженої для нас кінцівки матчу, необхідно було забивати не два, а три-чотири м’ячі", – наводить слова Спаллетті офіційний сайт УЄФА.