Ломаченко - Гейні: боксери провели пресконференцію і дуель поглядів перед боєм за звання абсолютного чемпіона світу

 

Василь Ломаченко та Девін Гейні провели пресконференцію напередодні очного бою за звання абсолютного чемпіона світу з боксу у легкій вазі, що відбудеться у Лас-Вегасі в ніч на неділю, 21 травня

Ломаченко має можливість повернути собі звання чемпіона світу у легкій вазі. І з другої спроби стати абсолютним чемпіоном: у жовтні 2020 року він програв Теофімо Лопесу, втративши чемпіонські пояси WBA, WBC та WBO.

Після повернення у ринг у 2021 році Ломаченко провів три бої, всі переміг. І тепер зустрінеться з американцем Девіном Гейні, який завоював і захистив звання абсолютного чемпіона світу у поєдинках з австралійцем Джорджом Камбососом.

За три дні перед боєм боксери провели традиційну пресконференцію, а також дуель поглядів. У ході неї Василь Ломаченко та Девін Гейні розповіли про очікування від чемпіонського поєдинку.

Девін Гейні

"Для мене честь бути тут. Це дещо, про що я завжди мріяв. Чекав на цей бій з 2019 року. Молив до нього, закликав. І ось час нарешті настав. Коли у нього [Ломаченка] були пояси, він не хотів зі мною битися. Але це той поєдинок, з якого, я по-справжньому вірю, що [вийду] кращим бійцем. Я кращий боксер. Я переможу. Радий, що цей час нарешті настав.

Цей бій для мене - питання спадщини. Лома якось був №1 серед усіх боксерів, незалежно від вагової категорії. Кілька місяців тому він був вищий за мене у P4P списку. Зараз, коли цей бій затверджено, він опустився у цьому рейтингу. Але є, як є. Ми знаємо, який з нього боксер. Він заслуговує бути у рейтингу найкращих. Не вище за мене, але точно у цьому списку. Проте це питання спадщини. Справжній бій. Не бій за те, хто є впливовішим. Це справді поєдинок за пояси. Це [бій] за "золото". Можливо, він визначить найкращого в світі".

Чим кращим є суперник, тим кращим є я. Лома - хороший боєць. Але я на абсолютно іншому рівні. У ніч поєдинку світ це побачить. Світ побачить, наскільки гарний боксер насправді Девін Гейні".

Василь Ломаченко

"З нетерпінням очікую на 20 травня. Це мій другий шанс, і я зроблю все від мене залежне. Дякую команді Гейні за цю можливість. Ми всі до неї готові.

Ти не можеш думати про своє майбутнє, коли війна прийшла до тебе в дім. Лише думаєш про життя, свою сім'ю, оточуючих тебе людей. Ти можеш думати лише про те, як прожити ще один день. Не можеш думати про роботу. Не можеш думати про професійний спорт.

Ми не знаємо, що трапиться [у бою з Гейні]. Ми можемо готуватися до однієї стратегії, але в рингу все може зміниться. Наразі я цього не знаю. Я просто сумлінно тренуюся та готуюся. Вірю у бога та у свою команду".

Після пресконференції боксери також провели традиційну дуель поглядів. Упродовж неї жоден із спортсменів не відвів погляду один від одного.

До речі

  • До бою за абсолютного чемпіона Ломаченко підходить після трьох перемог: у 2021-2022 роках він здолав Масайоші Накатані, Джамейна Ортіса та ексчемпіона світу в легкій вазі Річарда Коммі.
  • Упродовж кар'єри Василь утримував титули в трьох дивізіонах: напівлегкій, другій напівлегкій та легкій категоріях. Проте досі не об'єднував всі основні пояси у жодній з них.
  • Гейні залишається непереможеним на професійному рингу: американець виграв усі 29 поєдинків, 15 з яких закінчив достроково.

Лента новостей