"Ліверпуль" приголомшив Європу жорстким побиттям суперника в Лізі чемпіонів

13.10.2022 10:01

Вчора "Рейнджерс" у рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів приймали на своєму полі "Ліверпуль"

Фото liverpoolfc.com

Команда Юргена Клоппа, пропустивши першою, влаштувала шотландському супернику у другому таймі справжнє побиття, здобувши в підсумку перемогу з рахунком 7:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 17-й хвилині зусиллями Скотта Арфілда, на що гості ще в першій половині зустрічі встигли відповісти точним ударом Роберто Фірміно. Після перерви бразильський нападаючий зробив дубль і вивів мерсисайдців уперед. Далі Дарвін Нуньєс забив третій м'яч "червоних", Мохамед Салах за п'ять хвилин оформив хет-трик, а крапку у протистоянні поставив Гарві Елліотт.

Після цієї перемоги "Ліверпуль" із дев'ятьма очками посідає друге місце у своїй групі Ліги чемпіонів, відстаючи на три пункти від "Наполі", який уже гарантував собі вихід у плей-офф турніру. На третьому рядку розташувався "Аякс" із трьома балами. "Рейнджерс" усі чотири матчі програли.

Ліга чемпіонів. 4 тур

Рейнджерс – Ліверпуль – 1:7 (1:2)

Голи: Арфілд (17) – Фірміно (24, 55), Нуньєс (66), Салах (76, 80, 81), Елліотт (87).

Девід Бекхем запропонував Кріштіану Роналду космічну зарплатню і переїзд до Майамі