Ліга Європи. Кривбас провів два різних тайми у матчі з Вікторією

08.08.2024 22:58

Криворізький Кривбас провів поєдинок з пльзеньською Вікторією в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи

Фото fckryvbas.com

Підопічні Юрія Вернидуба приймали свого суперника у словацькому Кошице. Перший тайм пройшов за переваги номінальних господарів, які нанесли по воротах чеської команди вісім ударів, три з яких у площину. Один із цих ударів перетворився на гол. На 20-й хвилині криворіжцям вдалася флангова контратака, Дібанго прострелив у штрафний майданчик Вікторії і Аду спрямував м'яч у сітку — 1:0.

Після перерви гості додали у активності і досить швидко відігралися. На 48-й хвилині Панош прорвався до штрафного Кривбасу і розстріляв праву дев'ятку — 1:1. Суперник продовжив тиснути і на 69-й хвилині Шулц  обіграв захисника і проштовхнув м'яч на Вашуліна, який завдав влучного удару.

Отже, 1:2 — поразка Кривбаса.

Ліга Європи. 3 кваліфікаційний раунд. Перший матч.

Кривбас (Україна) — Вікторія (Чехія) — 1:2 (1:0)

Голи: Аду (20) — Панош (48), Вашулін (69).

Кривбас: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Понєдєльніе, Бізімана, Микитишин (Соса, 66), Твердохліб (Луньов, 55), Вакулко (Душ Сантуш, 81), Кузик (Драмбаєв, 66), Аду (Кожушко, 81).

Вікторія: Тврдонь, Ємелка, Гранач, Две, Копіц, Калвах, Черв (Сойко, 90+5), Гавел (Москера, 90+1), Панош (Слончик, 64), Шулц (Ірка, 90+1), Видра (Вашулін, 46).

Попередження: Аду (17), Дібанго (63), Вакулко (74) — Панош (32), Вашулін (74).

Нагадаємо, що матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Вікторією та Кривбасом відбудеться 15 серпня у мість Пльзень.

Мудрик і Лунін зійшлися в очному поєдинку в США: хто переміг (відео)