У першому поєдинку першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи київське Динамо у номінально домашньому матчі розписало нульову нічию з румунською Університатею.

Матч-відповідь відбудеться 16 липня у Румунії і для проходу нашій команді треба просто перемогти з будь-яким рахунком. Нічия переведе гру в овертайми і, за потреби, у серію післяматчевих пенальті.
У разі успіху у протистоянні з румунами, у другому кваліфікаційному раунді ЛЄ Динамо 23-го та 30 червня зіграє з грецьким ПАОКом. Перший матч наша команда знову ж таки проведе двома.
Якщо, не дай Боже, кияни поступляться Університаті, то перекочують до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій де в ці ж дати зійдуться з норвезьким Бранном.