Ліга Європи. Київське Динамо отримало жорсткий урок від Лаціо

25.09.2024 23:54

Київське Динамо розпочало шлях у цьогорічній Лізі Європи номінально домашнім матчем Етапу ліги проти римського Лаціо

Підопічні Олександра Шовковського приймали свого суперника у Гамбурзі на Фолькспаркштадіоні. На жаль, перший тайм виявився для киян дуже невдалим. Вже на 5-й хвилині захисники нашої команди провалилися у центральній зоні і Булай Діа з середньої дистанції вразив ворота Георгія Бущана.

До швидкого гола додалася ще одна неприємна ситуація. На 19-й хвилині поле вимушено залишив Себальос, який отримав травму. Після цього центральна зона захисту динамівців просіла ще більше і протягом однієї хвилини Фісайо Деле-Баширу та той же Булай Діа довели перевагу римлян до трьох м'ячів.

Лише перед самою перервою українці дещо прийшли у себе і тричі небезпечно загрожували воротам Лаціо. Однак з ударами Піхальонка, Бражка та Ярмоленка кіпер суперника впорався.

У другому таймі найкращий момент знову-таки мали римляни На 61-й хвилині Педро вискочив один на один з Бущаном, але наш воротар зумів перевсти м'яч у стійку. На довершення всього на 72-й хвилині динамівці залишилися вдесятьох — пряму червону картку отримав Максим Брагару. Щоправда, через 10 хвилин чисельна рівність відновилася, адже арбітр вилучив через грубу гру Тіджані Носліна.

Втім, 0:3 — поразка київського Динамо.

Ліга Європи-2024/2025. Етап Ліги. 1 тур

Динамо (Україна) — Лаціо (Італія) — 0:3 (0:3)

Голи: Діа (5, 35), Деле-Баширу (34).

Динамо: Бущан, Дубінчак, Михавко, Себальос (Біловар, 19), Тимчик, Шапаренко (Рубчинський, 64), Бражко, Піхальонок (Андрієвський, 84), Кабаєв (Герреро, 84), Ванат, Ярмоленко (Брагару, 64).

Лаціо: Проведел, Пеллегріні, Романьолі, Патрик (Хіла, 57), Марушич, Весіно, Ровелла, Педро Родрігес (Дзакканьї, 68), Деле-Баширу (Нослін, 79), Чауна (Ісаксен, 57), Діа (Кастельянос, 68).

Попереджені: Дубінчак (63), Михавко (90+3) — Романьолі (88)..

Вилучені: Брагару (72) — Нослін (82).

25 вересня. Гамбург. «Фолькспаркштадіон».

Свій наступний матч ліги Європи київське Динамо проведе 3 жовтня на виїзді проти німецького Хоффенхайма (початок — о 19:45 за київським часом).