Ліга чемпіонів змінила правила гри

02.08.2023 09:01

Головний європейський клубний хокейний турнір оголосив про три нововведення у новому сезоні


 
З метою розвитку хокею з шайбою та його майбутнього, а також підвищення спільного інтересу вболівальників, Спортивний комітет Ліги чемпіонів оголосив про три нововведення під час гри у нерівних складах.

З наступного турніру у сезоні-2023/2024, який стартує 31 серпня, будуть внесені такі зміни:

- Команда, яка отримала малий штраф, продовжить грати у меншості, навіть якщо суперник забив гол;
- Команда отримає малий штраф навіть у випадку, якщо суперник забив гол у разі відкладеного вилучення;
- Якщо команда забиває у меншості, то у суперника закінчується більшість.

«Ми придумали три прості, але ефективні зміни, які мають великий потенціал, щоб додати грі більше азарту», - сказав генеральний директор Ліги чемпіонів Мартін Бауманн. - Було важливо створити правила, які можна було б запровадити без значних зусиль щодо навчання офіційних осіб гри, команд та інших сторін. Усі три зміни ненав'язливі та дуже прості для розуміння. Цікаво буде подивитися, як вони змінять гру».

У дев'ятому сезоні на старт турніру вийдуть 24 команди (у минулому розіграші – 32). Нагадаємо, що чинним чемпіоном Ліги чемпіонів є фінська «Таппара», яка у фіналі переграла шведський «Лулео» - 3:2.

Зазначимо, що український хокей у Лізі чемпіонів-2023/24 не буде представлений, а чемпіон нашої країни київський «Сокіл» візьме старт у другому за престижністю євротурнірі – Континентальному кубку.

Теги

Лента новостей