Ліга чемпіонів. Подвійний удар для українських вболівальників: розгром Шахтаря та травма Циганкова

02.10.2024 21:41

У своєму другому матчі основного раунду оновленої Ліги чемпіонів донецький Шахтар у німецькому Гельзенкірхені зазнав розгромної поразки від Аталанти. Але на цьому неприємності для українських вболівальників на закінчилися.

Ліга чемпіонів. Основний етап. 2 тур. 02.10.2024

Шахтар (Україна) — Аталанта (Італія) — 0:3 (0:2)

Голи: Джимсіті (21), Лукман (44), Белланова (48).

Шахтар: Різник, Матвієнко, Бондар, Грам (Конопля, 46), Педро Енріке, Степаненко (Бондаренко, 63), Марлон (Кевін, 63), Зубков (Невертон, 75), Судаков, Криськів, Егіналду (Траоре, 63).

Аталанта: Карнесеккі, Коссуну (Годфрі, 83), Джімшіті (Пашалич, 46), Колашинац, Белланова (Куадрадо, 75), Едерсон, Де Роон, Дзаппакоста, Самарджич, Де Кетеларе (Дзаньоло, 60), Лукман (Ретегі, 60).

Арбітр: Жоау Піньєйру (Португалія).

Попереджені: Грам (20) — Дзаньоло (78), Гасперіні (78, не на полі), Едерсон (84).

Гельзенхірхен. Стадіон Арена Ауф Шальке.

Жирона (Іспанія) — Феєнорд (Нідерланди) — 2:3 (1:2)

Голи: Лопес (20), ван де Бек (74) — Еррера (23, автогол), Міламбо (33), Крейчі (79, автогол). На 36-й хвилині Уеда (Ф) не реалізував пенальті, а на 67-й хвилині пенальті не реалізував Міоскі (Ж).

Півзахисник господарів поля та збірної України Віктор Циганков вийшов у стартовому складі, але змушений був залишити поле через травму вже на 29-й хвилині зустрічі.

Матчі Бенфіка (Портуаглія) — Атлетіко (Іспанія), Лілль (Франція) — Реал (Іспанія), Астон Вілла (Англія) — Баварія (Німеччина), Динамо З (Хорватія) — Монако (Франція), Ліверпуль (Англія) — Болонья (Італія), Лейпциг (Німеччина) — Ювентус (Італія) та Штурм (Австрія) — Брюгге (Бельгія) розпочнуться о 22:00 за київським часом.

Турнірна таблиця

Особливості ЛЧ сезону-2024/2025

За новою формулою УЄФА 36 учасників турніру проведуть по 8 матчів з різними суперниками (по чотири вдома та на виїзді). 8 найкращих команд загального етапу вийдуть до 1/8 фіналу. Ті, хто посядуть місця з 9-го по 24-те, проведуть спарені стикові матчі за право приєднатися до тієї вісімки. Для команд, які посядуть місця з 25-го та нижче, єврокубковий сезон завершиться.