Ліга чемпіонів. Донецький "Шахтар" невдало розпочав груповий раунд

20.09.2023 09:09

Вчора донецький "Шахтар" грав із португальським "Порту" у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів

Підопічні Патріка ван Леувена зазнали поразки з рахунком 1:3.

У перші півгодини поєдинку команди забили чотири голи. Спочатку Галено вивів гостей уперед, зігравши на добиванні після сейву воротаря Різника. Потім Келсі на 13-й хвилині ударом головою після подачі від Коноплі зрівняв рахунок.

Через дві хвилини Галено перехопив невдалий пас від Сікана та оформив дубль, а на 29-й хвилині Таремі ударом у дотик переправив м'яч у сітку воріт після прострілу від Галено – 1:3.

У другому таймі ван Леувен проводив заміни та намагався змінити малюнок гри, але загострювати ситуацію біля воріт португальців вдавалося рідко. Кілька разів ворота "гірників" рятував Різник. Зрештою рахунок не змінився.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група Н. 1 тур

Шахтар (Україна) – Порту (Португалія) – 1:3 (1:3)

Голи: Келсі (13) – Галено (8, 15), Таремі (29).

Барселона (Іспанія) – Антверпен (Бельгія) – 5:0 (3:0)

Голи: Жоау Фелікс (11, 66), Левандовський (19), Батайе (22, автогол), Гаві (54).

Наставник "Челсі" несподівано висловив задоволення, що клуб пролетів повз єврокубки