Леся Цуренко знялася під час матчу з Ігою Швьонтек на Ролан Гаррос: що сталося

06.06.2023 08:46

Леся Цуренко знялася під час матчу з Ігою Швьонтек на Ролан Гаррос: що сталося

Українська тенісистка Леся Цуренко достроково закінчила матч 1/8 фіналу Ролан Гаррос проти першої ракетки світу Іги Швьонтек. Причиною цього стали проблеми з самопочуттям у українки.

Цуренко була однією з двох представниць України, що дійшли до стадії 1/8 фіналу на Ролан Гаррос. Разом з Еліною Світоліною вона встановила національний рекорд за українським представництвом на цій стадії.

Матч проти Швьонтек для Цуренко закінчився наприкінці першого сету. За рахунку 1:5 українська тенісистка повідомила, що не може продовжувати гру.

Що сталося під час матчу Цуренко - Швьонтек?

  • Цуренко програла стартові чотири гейми Швьонтек. Після чого змогла зробити брейк у п'ятому геймі.
  • Після виграного брейку на подачі Швьонтек Цуренко попросила медичний тайм-аут у судді.
  • Під час медичного тайм-ауту у Цуренко міряли тиск, також лікарі намагалися з'ясувати, у чому причина поганого самопочуття українки.
  • Цуренко вийшла на наступний гейм, який програла всуху. Після цього українка повідомила судді і суперниці, що не може далі продовжувати грати.

Що саме сталося з українською тенісисткою наразі невідомо. Однак подібний випадок зняття через проблеми із самопочуттям - не перший на Ролан Гаррос-2023: представниця Казахстану Єлєна Рибакіна знялася перед початком третього кола через проблеми з диханням, які були викликані вірусним захворюванням.

Лента новостей