Легка атлетика. Марина Бех-Романчук виступила у потрійному стрибку на ЧС-2022

19.07.2022 11:02

Українка Марина Бех-Романчук не змогла зачепитися за медалі чемпіонату світу з легкої атлетики

Марина Бех-Романчук

У Юджині (штат Орегон, США) проходить чемпіонат світу з легкої атлетики-2022, у якому бере участь збірна України.

У рамках чергового дня змагань українка Марина Бех-Романчук виступила у потрійному стрибку, але не змогла поборотися за медаль.

У день фіналу спортсменка святкувала свій 27-й день народження та вважалася однією з претенденток на нагороди, оскільки у кваліфікації показала другий результат, а на ЧС-2022 у приміщенні виграла срібло.

Проте в Юджині їй не вдалося повторити успіх першості в приміщенні. У першій спробі Бех-Романчук стрибнула майже на 15 метрів, але здійснила заступ на 11 мм і спроба не була зарахована.

У другій спробі українка стрибнула на 12.90 м, а у третій – на 13.91 м. З цим результатом вона не змогла вийти у вісімку найкращих, яка продовжила боротьбу за медалі. Її підсумкове місце – 11-те.

Чемпіонкою світу стала Юлімар Рохас з Венесуели, результат якої становив 15.47 м. Вона стала єдиною спортсменкою, яка здійснила стрибок на 15 м на цьому чемпіонаті світу.

ЧС-2022 з легкої атлетики
Потрійний стрибок
Жінки, фінал

1. Юлімар Рохас (Венесуела) – 15.47 м (найкращий результат сезону у світі)
2. Шаніка Рікеттс (Ямайка) – 14.89 м (найкращий результат сезону)
3. Торі Франклін (США) – 14.72 м (найкращий результат сезону)
...
11. Марина Бех-Романчук (Україна) – 13.91 м

Зазначимо, що українка також виступить у стрибках у довжину, де спробує взяти медаль. Кваліфікація відбудеться у суботу, 23 липня, а фінал – у ніч на понеділок, 25 липня.