Кубок Африки-2023: визначилися всі учасники півфіналів

04.02.2024 14:01

На Кубку Африканських націй 2023 року визначилися всі учасники півфінальних матчів

До Нігерії та ДР Конго приєдналися збірні Кот-д'Івуару та Південної Африки.

Господарі турніру здобули вольову перемогу, вдесятьох обігравши Малі. Кот-д’Івуар рано залишився вдесятьох через вилучення Оділона Коссуну, а у другому таймі пропустив м'яч після удару Нені Доргелеса. Однак "слони" здаватися не збиралися і спочатку зрівняли рахунок зусиллями Саймона Адінгру, а в екстра-таймі вирвали перемогу завдяки м'ячу Умару Діакате на 119-й хвилині.

Поєдинок Південної Африки з Кабо-Верде обійшовся без забитих голів, в результаті останній півфіналіст Кубка Африки визначився в серії пенальті, де удача посміхнулася господарям ЧС-2010 – 5:3 на користь ПАР. Зазначимо, що Південна Африка забезпечила собі місце у півфіналі КАН уперше з 2000 року.

Додамо, що Кот-д'Івуар зіграє з ДР Конго у півфіналі на стадіоні "Алассане Уаттара" в Абіджані в середу, 7 лютого, а ПАР того ж дня зустрінеться з Нігерією.