Крутих виграв перший у кар'єрі турнір серії Challenger

22-річний український тенісист Олексій Крутих став переможцем змагання серії Challenger у Празі

На ґрунтовому турнірі Крутих був посіяний під другим номером та пройшов усі стадії, здобувши перший подібний трофей у кар'єрі.

У фіналі українець здолав німецького тенісиста Лукаса Герша в трьох сетах, а загалом на турнірі три з п'яти матчів Олексія тривала три сети. Причому двічі він виграв на тайбрейку у вирішальній партії.

Шлях Олексія Крутих до перемоги у Празі

перший раунд: Маріус Копіл (Румунія) - 2:1

другий раунд: Петр Нуза (Чехія) - 2:0

1/4 фіналу: Ніколас Морено де Альборан (США, 8) - 2:1

1/2 фіналу: Якуб Менсік (Чехія) - 2:0

фінал: Лукас Герш (Німеччина) - 2:1

Для українця це був перший вихід до фіналу турнірів серії Challenger і відповідно перша перемога у кар'єрі.

Цей тріумф дозволить Олексію Крутих піднятися одразу на 45 місць у світовому рейтингу,  він стане 226-ю ракеткою світу. І, відповідно, збереже за собою звання першої ракетки України, яке він здобув у серпні 2022 року.