Кріштіану Роналду зневажив нового наставника і вболівальників "Манчестер Юнайтед"

01.08.2022 16:03

Португальский форвард "Манчестер Юнайтед" своєю поведінкою обурив прихильників команди

Португальський голеадор вперше зіграв у поєдинку при Тен Хазі, проте був замінений у перерві і, не чекаючи результату та післяматчевих розбірок, виїхав зі стадіону.

"Олд-Траффорд" був забитий під зав'язку, оскільки на полі в матчі проти старого свого знайомого по Ла Лізі – "Райо Вальєкано", повернувся їхній кумир – Кріштіану Роналду.

Нападник з невідомих причин не брав участь у кількох товариських матчах МЮ, пропустивши передсезонну підготовку. Однак у поєдинку бомбардир продемонстрував найгіршу версію себе, нічим не відзначився, при цьому зробивши лише один удар за 45 хвилин.

Роздратований грою команди, а також рахунком 0:0, Роналду без особливого ентузіазму вислухав ідеї щодо покращення гри від Тен Хага.

У перерві новий нідерландський тренер "червоних дияволів" взагалі замінив 37-річну зірку на молодого Амада Діалло, причому саме він на 48-й хвилині зустрічі відкрив рахунок. Сама зустріч завершилася нічиєю 1:1.

Роналду, мабуть, розлючений таким рішенням, і, можливо, не попередивши головного тренера, до завершення поєдинку покинув команду. Фото та відео того, як португалець залишає домашню арену, розлетілися соціальними мережами.

Уболівальники "Манчестер Юнайтед" загалом обурюються через цей вчинок, вважаючи, що Роналду ставить себе вище, ніж клуб.

Олександр Зінченко назвав три свої найкращі матчі за "Манчестер Сіті"