Кріштіану Роналду продовжив сумну серію матчів за свій клуб

30.07.2023 15:01

Португальський нападник "Аль-Насра" Кріштіану Роналду не зумів забити в п'ятому матчі поспіль

Кріштіану Роналду

Форвард вийшов на заміну на 62-й хвилині у матчі Кубку арабських чемпіонів проти "Аль-Шабаб" (0:0). Португалець зумів відправити м'яч у ворота суперника на 74-й хвилині, але гол не було зараховано через офсайд.

Після закінчення матчу форвард був дуже незадоволений і хлюпнув водою у бік оператора, який його знімав.

Раніше Роналду не забивав у матчах із "Сельтою" (0:5), "Бенфікою" (1:4), ПСЖ (0:0) та "Інтером" (1:1).

38-річний Роналду виступає за "Аль-Наср" з листопада 2022 року. Він перейшов у клуб із Саудівської Аравії безкоштовно, на правах вільного агента.

Загалом футболіст провів за саудівський клуб 20 матчів, забив 14 м'ячів та віддав дві результативні передачі. Контракт гравця з клубом діє до літа 2025 року.

Андрій Лунін знову розчарував головного тренера "Реала"