Комерційний директор "Дніпра-1": "До червня жодних розмов про телепул ми не вестимемо"

Комерційний директор "Дніпра-1" В'ячеслав Фрідман висловився про те, що 12 учасників української Прем'єр-ліги створили єдиний телевізійний пул

В'ячеслав Фрідман

Напередодні 12 клубів української Прем'єр-ліги створили єдиний телепул. "Рух", "Минай" та "Верес" приєдналися до "Шахтаря", "Полісся", "Ворскли", "Чорноморця", "Колоса", ЛНЗ, "Олександріїм, мМеталіста 1925" та "Оболонім. Про це повідомили журналісти ютуб-каналу KDK.

З "Кривбасом" ведуться переговори, а "Динамо", "Зоря" та "Дніпро-1" пообіцяли приєднатися до телепулу наступного сезону.

Комерційний директор дніпровського клубу В'ячеслав Фрідман прокоментував цю інформацію в інтерв'ю сайту Sport-Express.ua.

"Ніхто ще не поєднувався. Ми віддали беттингові та спонсорські права, але телевізійні не віддаємо. У "Дніпра-1", "Динамо" та "Зорі" контракт з "1+1" на цей рік і наступний, і ми дотримуватимемося умов угоди.

Влітку сядемо, вислухаємо всі пропозиції та прийматимемо рішення. До червня жодних розмов ми не вестимемо. Ми зараз навіть не вникали, бо навесні надходити нікуди не будемо. Закінчиться чемпіонат – розмовлятимемо. Навіщо нам у січні думати про те, що буде у червні?" – сказав Фрідман.

Нагадаємо, що домашні матчі "Дніпра-1", "Динамо" та "Зорі" традиційно транслюються на ресурсах медіахолдингу "1+1".

Партнером Мудрика у "Челсі" має шанс стати аргентинський чемпіон світу

Лента новостей