Колишній відомий коментатор висловився про свою втечу за кордон та мобілізацію в Україні

13.02.2024 12:01

44-річний колишній український коментатор MEGOGO та "Інтера" Роман Кадємін висловився про свій від'їзд за кордон

Роман Кадємін

Роман Кадємін, який свого часу працював на топових футбольних та боксерських матчах, випустив відео у своїх соціальних мережах, яке викликало бурхливу реакцію в інтернет-спільноті.

Кадємін спробував пояснити, чому виїхав за кордон, а головне, чому не збирається повертатися в Україну. За його словами, він «нікому нічого не винен, а воювати за корупціонерів не збирається».

«Давайте тепер поговоримо про нас – тих українців, які поїхали за кордон. Ви звинувачуєте нас у зраді, боягузтві і так далі. Але заздрити нам абсолютно нема в чому. Єдине, що ми справді засинаємо та прокидаємося під мирним небом. Так це правда. Ви знаходитесь у зовсім іншій ситуації.

Але говорити про те, що нам тут легко це велика помилка. Ви спробуйте приїхати сюди з однією сумкою, в чужу країну, де на вас ніхто не чекає, де у вас нічого немає і де вам треба починати навіть не з нуля, а з ще нижчого рівня. Не кожен здатний зробити такий крок у своєму житті.

Але це певний вибір. І вибір є завжди. Головне – зробити правильний вибір. І якщо у вас на двох шальках терезів є над чим подумати, завжди вибирайте себе – не помилитеся. Удачі!» – сказав Кадємін.

Наставник "Тоттенхема" знищив ідею при синю картку в футболі

Лента новостей