"Коли мене не стане, я піду щасливим!" Найкращі цитати Пеле

30.12.2022 16:01
Категории: Новини Футбол

Пеле не стало...

На жаль, в віці 82 років перестало битися серце "короля футболу" Пеле. Бразилець, який тричі ставав чемпіоном світу в складі національної команди, останнім часом вів боротьбу з хворобою, яку все ж не зміг перемогти.

Едсон Арантес ду Насіменто запам'ятався за свою кар'єру неймовірною кількістю голів, але крім того він також вмів влучно підібрати слова в тому чи іншому випадку.

"Пенальті – це боягузливий спосіб забити гол."

"Спорт – це те, що надихає молодь."

"Практика – це все."

"Я не думаю, що я був би хорошим бізнесменом, я забагато думаю серцем."

"Пеле не вмирає. Пеле не помре. Пеле залишиться в вічності."

"Якщо не дати людям освіту, ними стає легше маніпулювати."

"Все на землі – це гра. Все минає. Врешті-решт ми всі мертві. Всі ми завершуємо однаково, чи не так?"

"Де б ти не був, навколо завжди будуть три ідоли: Ісус Христос, Кока-Кола та Пеле".

"Ентузіазм – це все. Він має бути натягнутим та вібрувати, наче гітарна струна."

"Я завжди мав філософію, яка дісталась мені від батька. Якось він сказав: “Бог дав тобі дар грати у футбол. Це твій дар від Бога. Якщо ти будешь піклуватись про власе здоров’я та завжди будеш у хорошій формі, ніщо тебе не зупинить з цим даром. Треба бути завжди готовим”.

"Ти маєш поважати людей та багато працювати, щоб завжди бути в гарній формі. І я завжди багато тренувався. Коли інші йшли на пляж, я залишався і працював з м’ячем."

"Чемпіонат світу – надскладний турнір – шість ігор, сім, якщо дістанешся фіналу – і якщо ти програєш хоч одну, ти вилітаєш, навіть якщо ти найкращий."

"Перший чемпіонат світу, що я пам’ятаю, був у 1950 році. Мій батько був футболістом, і була велика вечірка. Коли Бразилія програла Уругваю, я бачив, як мій батько плакав."

"Мене постійно питають про особистості. Але єдиний спосіб виграти - це команда. Футбол – це не один, два чи три зіркових гравця."

"Всі знають моє життя. Я виграв багато трофеїв, забив більше тисячі голів, взяв три чемпіонати світу, але жодного разу не брав участь в Олімпійських іграх."

"Коли мене не стане, я піду щасливим, адже я зробив все, що було в моїх силах. Мій спорт дозволив мені багато чого зробити, бо це найбільший спорт у світі."

"Я представляю Бразилію усюди в світі. Куди б я не пішов, я мав робити все, щоби не розчарувати свій народ. Це я і зробив."

"Більшість людей думають, що якщо гравець забиває багато голів – це хороший гравець, адже гол – це важливо. Але хороший гравець – це той, хто може робити на поле все. Він може віддавати гольові передачі, підбадьорювати своїх колег, вселяти у них впевненість іти вперед. Це той, хто, коли команда зазнає невдач, стає одним із лідерів."

Скандаліст пішов! У Романа Яремчука з'явився шанс в "Брюгге"

Лента новостей