Київське "Динамо" здобуло першу перемогу в чемпіонаті України

12.09.2022 08:01

"Динамо" зуміло перервати серію поразок і залишило останній рядок турнірної таблиці чемпіонату України

Фото fcdynamo.com

Питання до гри підопічних Мірчі Луческу залишилися, але, за відомим висловом, головне у футболі – результат на табло. Єдиний м'яч був забитий на 32 хвилині.

Львів'яни невдало намагалися організувати атаку та втратили м'яч у центрі поля. Внаслідок цього Гармаш віддав на правий фланг на Циганкова, а той виклав під удар Буяльському -– 1:0.

Більшого від команд, які провели всю гру в дуже повільному темпі, було важко очікувати. У другому таймі запам'ятався удар Кабаєва з-за меж штрафного майданчика і невдала спроба Циганкова і Буяльського повторити свою гольову комбінацію.

За великим рахунком і все. Перевірити реакцію Бойка, який найближчий місяць буде головним голкіпером "Динамо", львів'янам так і не вдалося.