Київське Динамо вдруге розправилося з Партизаном у кваліфікації Ліги чемпіонів

01.08.2024 07:03

Київське Динамо впевнено подолало другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів-2024/2025

Фото УАФ

Тиждень тому в Любліні українці розгромили Партизан (6:2), тож із комфортною перевагою вирушили в столицю Сербії. Гра в Белграді проходила без уболівальників.

Біло-сині досить швидко відкрили рахунок: Волошин розігнав контратаку й віддав на Ваната, передача якого з допомогою суперника дійшла до Ярмоленка, а той спокійно відправив м’яч у сітку. Надалі динамівці контролювали хід гри, створювали моменти, зокрема можна пригадати удар Ярмоленка в площину та неточну спробу Шапаренка.

На старті другого тайму Сальданья після подачі з флангу поцілив у стійку. І загалом серби певний час володіли ініціативою, намагаючись створювати гостроту біля воріт Бущана. Утім, на 68-й хвилині Динамо збільшило свою перевагу — Маркович у власному штрафному збив Ваната, який і реалізував пенальті.

Могли кияни забивати втретє, але Волошин після прострілу Супряги якимось дивом влучив у поперечину. За мить після стандарту відправив м’яч у сітку Попов, але зробив це з офсайду. Пізніше ударом здалеку перевірив кіпера Піхальонок. І все ж розгром таки стався — на третій доданій хвилині Караваєв відзначився з передачі Дубінчака.

У підсумку Динамо перемогло з рахунком 3:0 і пробилося до третього раунду кваліфікації. Там українцям протистоятиме шотландський Рейнджерс. Перший матч біло-сині проведуть на власному полі 6 серпня, другий — на виїзді 13 серпня.