Кирило Шевченко: «Наших спортсменів хотіли змусити зняти український прапор і виступати під прапором IBA як знеособлену команду»

28.09.2022 13:00

Боксерський функціонер Кирило Шевченко, який обіймає посаду президента Федерації боксу України за даними єдиного державного реєстру, прокоментував рішення IBA заборонити виступати українським боксерам під державним прапором на чемпіонаті Європи серед юніорів

«Події, що відбулися сьогодні на чемпіонаті Європи в Італії, а саме той ультиматум, який нам виставила перед початком змагань російська влада IBA, разом із віцепрезидентом, колишнім громадянином України Володимиром Продивусом - це категорично неприпустимо.

Наших спортсменів хотіли змусити зняти український прапор і виступати під прапором IBA як знеособлену команду. Це суперечить усім законам, це спроба образити честь наших хлопців та честь нашої країни.

Наші спортсмени все одно не здалися і влаштували протест, вийшовши з нашим прапором у руках і відмовившись від участі в змаганнях. Це коштувало нашим боксерам медалей і цінних перемог. Але наші спортсмени, як справжні українці, обрали нашу улюблену країну.

Ми пишаємося нашими спортсменами. Вони справжні українці й заслуговують на високі нагороди. Честь їм і хвала.

Ми зробимо все, щоб рашист Продивус та ворог і агресор Кремльов більше ніколи не були у світовому боксі», - цитує Шевченка сайт Трибуна.

Лента новостей