Канада на зубах пройшла Латвію на шляху до фіналу ЧС-2023 з хокею

27.05.2023 17:15

На чемпіонаті світу з хокею відбувся перший півфінал, у якому сенсаційна Латвія приймала Канаду

У першому періоді Кленові мали невелику перевагу, але гол забив суперник, який реалізував чи не єдиний шанс силами молодого проспекта Локмеліса.

У другому періоді було багато зупинок через фоли і досить грубого хокею, а Латвія за рівної гри не реалізувала шанси 5 на 3 та 4 на 3. Канада, по суті, нічого особливого не показала, але наприкінці 20-хвилинки рахунок зрівняла. Щоправда, довго не раділа, бо суперник знову вийшов уперед! Бальцерс чудово обіграв двох суперників у зоні та пробив у дальній кут. 2:1 за латишами.

Проте третій період повністю залишився за Канадою. Спершу команда вже на першій хвилині зрівняла рахунок, а потім постійний тиск спричинив ще одну шайбу. Красивий гол оформив форвард Адам Фантілл, один з топ-проспектів драфту-2023.

Наприкінці Канада без особливих проблем відборонялася, забила у порожні ворота та оформила вихід у фінал.

Канада у фіналі зіграє проти США або Німеччини (матч завершиться пізно ввечері), а у неймовірної Латвії ще залишається шанс на медалі у матчі за третє місце.

Чемпіонат світу з хокею

Півфінал

Канада - Латвія 4:2

Шайби: 08:18 Локмеліс (Букартш) - 0:1, 35:32 Блейс (Кребс, Міддлтон) - 1:1, 36:37 Бальцерс - 1:2, 40:45 Квін (Круз, Лотон) - 2:2, 48:45 Фантіл (Лучич, Беррон) - 3:2, 59:17 Лотон - 4:2