Камбек із суперголом: Олександрія сенсаційно переграла донецький Шахтар у День Незалежності

24.08.2024 14:53

Олександрія здобула сенсаційну перемогу над донецьким Шахтарем у чемпіонаті України

Фото УАФ

У День Незалежності у стартовому поєдинку 4-го туру української Прем'єр-ліги Олександрія на стадіоні Ніка приймала донецький Шахтар.

Матч розпочався катастрофічно для господарів – на 25-й хвилині вони програвали 0:2 після автоголу Шабанова та м'яча Криськіва.

Однак ще до перерви підопічні Руслана Ротаня змогли відігратися. Спочатку Філіппов скористався грубою помилкою захисника, а потім фантастичний м'яч забив Калюжний, який здалеку розстріляв дев'ятку воріт Різника – 2:2.

Далі більше – на 48-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота донеччан за гру рукою у власному штрафному. Дубль оформив Філіппов. Ще через дев'ять хвилин він став автором хет-трика, перегравши у протистоянні віч-на-віч кіпера Шахтаря.

«Гірники» змогли відіграти лише один м'яч. 4:3 – гучна перемога Олександрії.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 4 тур

Олександрія – Шахтар – 4:3 (2:2)

Голи: Філіппов (37,  48, з пенальті, 57), Калюжний (42) – Шабанов (16, автогол), Криськів (25), Педріньо (90+5).

«Поєдинки з європейськими командами нас вчать!» Юрій Вернидуб підбив підсумки матчу з Бетісом