Ілля Ковтун фінішував сьомим в особистому багатоборстві на ЧС зі спортивної гімнастики

05.11.2022 21:00
Третій українець з двома фінішами у топ-7 найкращих в історії

19-річний український гімнаст Ілля Ковтун завершив виступ на чемпіонаті світу-2022 зі спортивної гімнастики. На змагання Ковтун приїхав у статусі чинного бронзового призера в особистому багатоборстві.

У кваліфікації Іллі не вдалося відібратися в фінали на окремих дисциплінах, водночас у багатоборстві він показав 15-й результат та пробився до фіналу.

Уже безпосередньо у фінальному змаганні з багатоборства Ковтун більш ніж вдвічі покращив свій результат. Він фінішував на підсумковому сьомому місці, з сумою балів 82.365.

Найкращі результати Ілля показав у вправах на коні - третє місце, та на паралельних брусах - сьоме місце. Неуспішно Ковтун провів вправи на кільцях - 23-е місце серед 24-х учасників, а також вправи на перекладині - 18-е місце.

Відставання Ковтуна від третього місця склало трохи менше трьох балів. Серед представників Європи Ілля Ковтун фінішував другим.

"Золото" чемпіонату світу виграв олімпійський чемпіон Дайкі Хашімото (Японія), "срібло" дісталося китайцеві Жах Боену, а "бронза" - японцеві Ватару Танігаві.