Ігор Йовічевич: "Я відчув себе громадянином України"

22.09.2023 18:01
Категории: Новини Футбол

Колишній головний тренер донецького "Шахтаря" Ігор Йовічевич згадав про період роботи в клубі

Ігор Йовічевич 

Йовічевич очолив "Шахтар" напередодні початку сезону 2022/23. Разом із хорватським фахівцем "гірники" вибороли золоті медалі чемпіонату України та дійшли до 1/8 фіналу Ліги Європи. Попри успішні результати, "Шахтар" припинив співпрацю з Йовічевичем по завершенню сезону.

Напередодні Йовічевич поділився враженнями від роботі в "Шахтарі".

До «Шахтаря» я два роки працював у "Дніпрі-1" також без сім’ї, а сезон у "Шахтарі" був третім без сім’ї, дружини та дітей. Для мене це було дуже важко. Минулий сезон був особливо важким через війну.

Але я відчув себе громадянином України, спілкуючись з українцями майже 20 років тому, коли грав за одну з їхніх команд у 2003 році, і з того часу я закохався в українців. Так що треба проявляти характер у важкі часи, у труднощі, не тільки коли всі навколо посміхаються і коли мир, ні, коли йде війна, коли бомби, коли ти потрібен людям в Україні, ти повинен думати, ти повинен мати відповідальність, тому я прийняв пропозицію "Шахтаря", тому що вони велика команда в Європі, останні 14 або 15 років вони були в Лізі чемпіонів.

Мабуть, найкраща команда в Східній Європі, для мене було честю прийняти їхню пропозицію, тому що до мене були Де Дзербі, Луїш Каштру, Фонсека, Луческу, вони чудові тренери, для мене було викликом, як відповідати рівню "Шахтаря", минулий рік був приголомшливим, він був історичним", – заявив Йовічевич.

Євро-2024. Збірна України зіграє з Північною Македонією у столиці

Лента новостей