Ігор Циганик: "Павелко не казав, що клуб ЗСУ відразу виступатиме в УПЛ"

04.10.2022 12:01
Категории: Новини Футбол

Авторитетний телеведучий та журналіст Ігор Циганик спростував інформацію деяких ЗМІ про виступ команди ЗСУ у наступному сезоні відразу у Прем'єр-Лізі

Ігор Циганик

Вчора у низці українських спортивних видань пройшла інформація, що нібито президент УАФ Андрій Павелко запропонував з наступного року кооптувати відразу до Прем'єр-Ліги клуб Збройних Сил України. 

Відомий український журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі "Циганик LIVE" цю інформацію спростував. 

"Вчора прочитав інтерв'ю президента УАФ пана Павелка про те, що футбольна команда ЗСУ виступатиме у чемпіонаті України. Мені відразу згадалася команда ЦСКА, яка багато років виступала в еліті. Але це буде зовсім інший клуб – ЗСУ. Втім, наскільки я зрозумів те, що сказав президент УАФ, там мова про УПЛ не йшла.  

У нас є Регламент. Ця команда відразу не може зайти до Прем'єр-Ліги. Ні за яких умов. І Павелко не казав, що клуб ЗСУ відразу виступатиме в УПЛ. Навіть, якщо буде така команда, то вона розпочне свій шлях в українському футболі, як це робили всі наші професіональні клуби. В УПЛ треба ще дійти. Якщо вона буде сформована – дай, Бог! На мою думку, ця команда мала б суттєву підтримку.

Але дуже багато хто понаписував, що в УПЛ буде команда ЗСУ... Не в УПЛ! Аматори, Друга ліга, потім Перша ліга і лише потім, можливо, Прем'єр-Ліга. Тобто, в еліті ця команда потенційно може з'явитися лише через кілька років", – зазначив Ігор Циганик. 

Київське "Динамо" розірвало контракт з бельгійським форвардом

Лента новостей