Гравець київського "Динамо" відзначився у чемпіонаті Польщі

05.09.2022 14:01

Георгій Цитаїшвілі записав на свій рахунок результативну передачу у першості Польщі

Фото lechpoznan.pl

Грузинський півзахисник Георгій Цитаїшвілі, який належить київському "Динамо" і виступає за познанський "Лех" на правах оренди, відзначився гольовою передачею у матчі чемпіонату Польщі проти "Відзева".

Матч 8-го туру чемпіонату Польщі між "Лехом" та "Відзевом" відбувся у Познані та завершився перемогою господарів (2:0).

Півзахисник познанської команди Георгій Цитаїшвілі вийшов на заміну за рахунку 0:0 на 64-й хвилині зустрічі.

"Лех" відкрив рахунок за десять хвилин до кінця поєдинку завдяки голу португальського нападаючого Жоау Амарала. За хвилину Цитаїшвілі відібрав м'яч у суперника і віддав гольову передачу на шведського форварда Мікаеля Ішака. Цей асист став для Цитаїшвілі дебютним у чемпіонаті Польщі.

Наставник "Арсенала": "На жаль, із Зінченком все не дуже добре"