Гравця збірної України можуть виключити з команди через скандал з росіянами

10.04.2024 10:15

Днями гравець збірної України зі спортивного покеру Андрій Козленко потрапив у скандал

Андрій Козленко

Справа в тому, що він став гостем YouTube-шоу "Жизнь как покер", яке веде російський ведучий Павел Занозін.

На шоу Козленко та Занозін обговорювали події та новини зі світу покеру, у тому числі й пов’язанні з покер-румами країни терориста.

Пізніше на цю подію відреагувала Всеукраїнська Федерація спортивного покеру, які ініціювала перевірку ситуації, а на її період відсторонила Андрія Козленка від участі в міжнародних змаганнях в складі національної збірної.

"Арбітражем Федерації проводиться перевірка всіх аспектів цього проєкту й участі в ньому нашого покериста. Найближчим часом буде повідомлено про рішення щодо санкцій до гравця. На період перевірки Андрій Козленко буде відсторонений від участі в міжнародних змаганнях в складі національної збірної".

Зазначимо, що Андрій Козленко неодноразово висловлював свою патріотичну громадянську позицію щодо війни в Україні та за останні два роки задонатив понад 150 000 доларів на допомогу ЗСУ.

"Сподіваємось, що участь Андрія у цьому шоу мала помилковий характер. Але остаточні висновки Федерація зробить та оприлюднить по завершенні перевірки", – йдеться у заяві USFP.

Владислав Супряга визначився із своєю майбутньою кар'єрою

Лента новостей