Головний тренер Партизана: «Динамівці замучили нас своєю швидкістю»

24.07.2024 08:01

Головний тренер сербського Партизана Александар Станоєвич прокоментував поразку своєї команди вд київського Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів

Александар Станоєвич

Вчора київське Динамо у Любліні в першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів розгромило сербський Партизан – 6:2. Результат прокоментував наставник бєлградської команди Александар Станоєвич.

«Звичайно, для нас це невтішний результат. Ми досить легко пропускали м'ячі, Динамо грало просто на їнших швидкостях і я їх з цим вітаю. Українці показали нам, наскільки вони попереду нас у всіх елементах футбольної гри. Нам залишається спробувати дещо виправити і працювати далі. Це показник того, де ми знаходимося по відношенню до Ліги чемпіонів, тобто десь дуже далеко.

Неймовірно, але ті три голи наприкінці першого тайму зламали нашу гру. У серйозних команд такого не буває. Загалом, перший тайм був рівним. Вони, звичайно, контролювали гру, але за п'ять хвилин ми пропустили три м'ячі, і це кардинально все змінило. Потім ми намагалися відігратися, але вони замучили нас своєю швидкістю і контролювали хід матчу. Безумовно, Динамо було набагато краще за нас, швидше і фізично сильніше, і я вважаю, що це реальна ситуація», – сказав Александар Станоєвич.