"Голден Стейт Ворріорз" оновили абсолютний рекорд НБА за кількістю очок у першій чверті: вражаюча цифра

11.04.2023 00:51
Команда "Голден Стейт Ворріорз" встановила рекорд за набраними очками в першій чверті

Це сталося в останньому матчі регулярного чемпіонату проти "Портленд Трейл Блейзерс".

"Ворріорз" у виїзному поєдинку з "Портлендом" виграли з рахунком 157:101. Після цього результату команда Стіва Керра завершила регулярний сезон на шостому місці та вийшла до плей-оф НБА.

Найрезультативнішою чверттю для "Голден Стейт" стала перша 12-хвилинка. Її баскетболісти "Ворріорз" завершили з результатом 55:27. Здобувши 55 очок у стартові 12 хвилин матчу, команда встановила рекорд НБА за кількістю набраних очок у першій чверті.

36 з 55-ти очок баскетболісти "Голден Стейт Ворріорз" здобули завдяки триочковим. У стартовій десятихвилинці вони виконали 12 влучних дальніх кидків.

У матчі проти "Портленда" "Ворріорз" покращили власне досягнення сезону 2019/20, а також результат нинішньої команди українця Святослава Михайлюка.

Команди з найбільшою кількістю очок у першій чверті: топ-3

• 1. "Голден Стейт Ворріорз" — 55 очок, 2022/23
  • 2-3. "Голден Стейт Ворріорз" — 51 очко, 2019/20
  • 2-3. "Шарлот Горнетс" — 51 очко, 2022/23

Після завершення матчу результат команди прокоментував тренер "Ворріорз" Стів Керр. Наставник "Голден Стейт" окремо відзначив вклад захисника Клея Томпсона, який у грі з "Портлендом" реалізував шість триочкових кидків. Завдяки цьому результату баскетболіст став третім гравцем в історії НБА, який закинув щонайменше 300 дальніх м'ячів.

"Ми дуже добре грали останні кілька тижнів. Здається, команда виграла вісім з 10 матчів. Хлопці були добре налаштовані з самого початку та знали, що стоїть на кону. Вони контролювали гру від самого початку, тож сподіваюсь, що це збережеться і на наступний тиждень".

"За дві хвилини до початку гри я відвів Клея вбік і сказав: "Зроби це [перетнути позначку у 300 триочкових у кар'єрі]". Він сказав, що зробить це без проблем, а потім закинув п'ять триочкових за перші п'ять хвилин. Це Клей", - сказав тренер команди.

Що відомо про "Голден Стейт Ворріорз"

• "Ворріорз" - чинні переможці НБА. Загалом команда сім разів ставала чемпіоном ліги (у 1947, 1956, 1975, 2015, 2017, 2018 та 2022 роках).
  • У плей-оф НБА "Голден Стейт Ворріорз" зіграє проти "Фінікс Санз", четвертої команди Західної конференції.
  • Загалом рекордсменом за набраними очками у одній чверті залишається "Баффало Брейвс", який у 1972 році здобув 58 очок у четвертій 12-хвилинці.