Гол Караваєва вирішив долю київського "Динамо" в Лізі чемпіонів

27.07.2022 23:05

Київське "Динамо" вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чеімпіонів

Після нульової нічиї в Лодзі в поєдинку між "Динамо" і "Фенербахче", перед матчем-відповіддю фаворитом у букмекерів і фахівців вважалася турецька команда.

І перший тайм це лише підтверджував. З перших хвилин підопічні Жорже Жезуса взяли гру під свій контроль, час від часу, створюючи небезпечні моменти біля воріт "Динамо", найнебезпечнішим з яких був удар у штангу зі штрафного у виконанні Кахведжі. У киян же в атаці у перші 45-ть хвилин взагалі нічого не виходило.

Дебют другого тайму не змінив розвитку подій на полі. "Фенербахче" продовжив атакувати, а "Динамо" захищатись. Але на 53-й хвилині стався момент, який багато чого в цій грі змінив. Саме на ный Юксек заробив на Буяльському друге попередження ы залишив поле.

А вже на 57-й хвилині кияни реалізували більшість. Героєм епізоду знову ж таки став Буяльський. "Біло-сині" спробували збити темп гри і за це мало не поплатилися, заробивши пенальті у свої ворота. Проте Бущан виграв дуель у Валенсії.

Кінцівка зустрічі була нервовою, і все-таки господарям вдалося перевести матч в овертайм. На 89-й хвилині після подачи кутового динамівці забули про Салаї, який ударом головою зрівняв рахунок.

У додатковий час "Динамо" виглядало набагато за гостріше суперника і таки довело свою перевагу. На 114-й хвилині відзначився Олександр Караваєв – 2:1.

Ліга чемпіонів. 2-й відбірний раунд. 2 матч. Перший поєдинок (0:0)

Фенербахче (Туреччина) – Динамо (Україна) – 1:2 (1:1, 0:0), в дод. час

Голи: Салаї (89) – Буяльський (57), Караваєв (114).

На 69-й хвилині Валенсія (Фенербахче) не реалізував пенальті (воротар).

Фенербахче: Алтай, Осаї-Семюел, Тіссеран (Лінкольн, 85), Салаї, Кадіоглу, Арао (Новак, 95), Кахведжі (Мор, 46, Брума, 77), Юкшек, Россі, Кінг (Креспо, 63), Валенсія (Дурсун, 77).

Динамо: Бущан, Кендзьора (Караваєв, 91), Забарний, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 106), Сидорчук (Андрієвський, 106), Шапаренко, Циганков, Буяльський (Гармаш, 67), Вербич (Ванат, 38), Бєсєдін (Шепелєв, 67).

Вилучення: Юкшек, 53 (друга жовта).

В 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів на "Динамо" чекає австрійський "Штурм".